Ірина Сайкова рекомендує цей магазин

Купив: Пиво і доглядова косметика , Замовлення №6035012

Замовила пиво і косметику До пива поклали чіпси у подарунок) Все дуже якісно запаковано в папір та плівку, косметика окремо від продуктів. Замовляю не перший раз і завжди відправляли на наступний день. Зараз же на сайті було повідомлення, що є затримки з відправкою, і дійсно, відправили через 3 дні після оформлення але ще додатково телефонував оператор і повідомив ще раз) Поки все подобається, буду замовляти і далі
RomanRoman рекомендує цей магазин

Купив: Стійка під Hi-Fi SONOROUS Тумба RX 2140-C-HBLK, Замовлення №31987

Дякую за бездоганне, чуйне та професійне обслуговування в магазині Techzone. Мені була надана повна технічна консультація, також я отримав чіткі відповіді на свої запитання. Був приємно вражений доставкою в день замовлення. Молодці!
Николай Гончаров рекомендує цей магазин

Купив: Rebmi 13, Замовлення №12345

Сергей Осипов не рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор LG NanoGel 766QA, Замовлення №401194241

Купив телевізор. Протягом декількох днів виявив заводській брак. На силу повернув його в магазин. Не хотіли приймати коли сказав що причина повернення несправність. Але так як я що саме не вказав а самостійно вони виявити не змогли то після перевірки більше часу забрали. А так хотіли відправити в сервіс за міст щоб обміняти на інший товар або повернути кошти. Дуже не лояльний до своїх покупців магазин.
Максим не рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Google Pixel 8 8/128GB Obsidian, Замовлення №415193

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Приїхав бракований товар в розпакованій коробці
Андрей Носенко рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Орро, Замовлення №3566

Дякую за дбайливий і професіональний підхід. Купував в даному магазині телефон, консультант задовольнив всі мої питання, тому з радістю придбав товар. Рекомендую даний магазин для покупок!!!
Галина Кравцова рекомендує цей магазин

Купив: Цифровое пианино Yamaha P-145 B, Замовлення №289958796

Продавец со мной связался, рассказал о товаре подробно, отправку сделал в тот же день, спасибо за заботу к клиентам! Хорошего вечера!
Ольга Владимировна рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Cutana_20w, Смартфон Apple iPhone 14 128GB Midnight (MPUF3), Замовлення №239775,239776

Дуже хороший магазин)найкращі ціни та персонал.все на висоті
samborskyi не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Хотів купити: Смартфон Motorola Moto G84 12/256GB Midnight Blue (PAYM0011)

VladKo не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy Fold5 12/512GB Phantom Black (SM-F946BZKC)