Ігнат «Хмурий» Семчук рекомендує цей магазин

Купив: накамерна радіосистема Rode Wireless GO II, Замовлення №25

Kаtharine Pereverzeva рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Смарт автоматический лоток PetKit Pura Max Smart Cat Litter Box, кошачий туалет для животных, Замовлення №58217

Рекомендую цей магазин, доставили швидко, менеджер повідомила одразу, що велика коробка, та треба обрати вантажне відділення, приїхало все гарно спаковано. Наразі користуюсь вже місяць та задоволена, що не треба багато часу витрачати на миття лотків та все інше) коти звикли через день та користуються з задоволенням) дякую за товар)
Анастасия Мирошниченко рекомендує цей магазин

Купив: Не буди папу, Замовлення №223619097

Настільна гра прийшла у визначений термін, гарної якості
Сергій Шульга рекомендує цей магазин

Купив: Батареї стальні, Замовлення №80608

Оперативно,чітко,на всі 100.так тримати!
Dusty Grave рекомендує цей магазин

Купив: Процесор AMD Ryzen 7 5800X3D (100-100000651WOF), Замовлення №1111

Консультант надав відповіді на всі питання, товар на 5+ обслуговування 5+, відправили все у заявлені терміни, рекомендую)
Nika S рекомендує цей магазин

Купив: 11 Pro 64 silver used, Замовлення №8927

Відповідь представника «Ябко»
Доброго дня! Дякуємо за високу оцінку та приємні слова про наш магазин та продавців! Раді, що ви залишилися задоволені нашим обслуговуванням. Ми завжди тут, щоб надати вам найкращу техніку та сервіс! З найкращими побажаннями, команда ЯБКО
Igor Kozak не рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Портативна колонка Marshall Emberton Black and Brass (1005696), Замовлення №125567

Колонка виявилася підробкою, тому закликаю покупців бути уважними В той же час магазин повернув кошти в повному обсязі, покривши витрати на доставку. Сподіваюся, вони вирішать питання зі своїми постачальниками (або із самими собою, не знаю, чия провина насправді)
ОiB рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Навушники без мікрофону Defender Basic-618 Black (63618), Замовлення №6102978

Biden не рекомендує цей магазин

Купив: Дисплей Tecno Spark 6 (KE7) с тачскрином, Black, Замовлення №-

Придбав в цьому магазині дисплей на смартфон. Прислали непрацюючий б/в дисплей. Відмовляються присилати новий. Не рекомендую даний магазин. Також представник магазину брехав, що не можна повертати товар, якщо на пошті при отриманні покупець забрав посилку, кинув слухавку. Тобто хамське спілкування.
Anton Ivanov рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор Sony XR-55A95L, Замовлення №12508

Все отлично. Телек показали и проверили. Помогли занести в тачку.