Biden не рекомендує цей магазин

Купив: Дисплей Tecno Spark 6 (KE7) с тачскрином, Black, Замовлення №-

Придбав в цьому магазині дисплей на смартфон. Прислали непрацюючий б/в дисплей. Відмовляються присилати новий. Не рекомендую даний магазин. Також представник магазину брехав, що не можна повертати товар, якщо на пошті при отриманні покупець забрав посилку, кинув слухавку. Тобто хамське спілкування.
Anton Ivanov рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор Sony XR-55A95L, Замовлення №12508

Все отлично. Телек показали и проверили. Помогли занести в тачку.
Volodymyr T не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Samsung S24 , Смартфон Samsung Galaxy S24 SM-S9210 12/256GB Onyx Black

Товар недешевий, але прийшов без фіскального чеку, з аркушем гарантійного талона, який роздрукований на принтері без жодного підпису або печатки. Разом з тим ще й коробка з телефоном збоку з вирваною стінкою (вислали навіть без пакування в коробку чи плівку-бульбашки. Хоча магазин позиціонує товар як новий.
Відповідь представника «Цифра»
Володимир, добрий день! Дякуємо Вам за відгук! Для того, аби ми могли розібратись в даній ситуації та надати Вам відповідь, прохання вказати № Вашого замовлення (він має бути в смс-повідомленні, в талоні замовлення або ж гарантійному талоні).
ineska рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Стаціонарна ігрова приставка Sony PlayStation 5 Call of Duty Modern Warfare III Bundle (1000041971), Замовлення №28923145

Магазином задоволена , чек і гарантію надали , відправили вчасно, приставкою задоволені . Рекомендую
uN Un не рекомендує цей магазин
Вчора

Хотів купити: Зарядна станція універсальна Bluetti 600W (EB3A)

Заказывали неделю назад данный товар, заплатили за курьерскую доставку. На следующий звонок из КЦ - простите, доставим не сегодня, а ждите ещё 3 дня. Суть отзыва в чём, не ведитесь на "доставим завтра". Если Вы без света сегодня и нужен он на завтра - комфи это не беспокоит. Сервис желает лучшего. Заранее планируйте свои возможности. Спасибо за внимание https://comfy.ua/ua/zarjadnaja-stancija-universal-naja-bluetti-600w-eb3a.html#feedback
Павел Надопта рекомендує цей магазин

Купив: Телевізор LG OLED55G3, Замовлення №348674

Luka Konchahin рекомендує цей магазин

Купив: Материнська плата ASRock B450 Pro4 R2.0, Замовлення №1324371

Чудовий магазин
vovanamaz рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4070 SUPER GAMING OC 12G (GV-N407SGAMING OC-12GD), Замовлення №2321

Дуже гарний продавець. Дуже спритно відповідає на запитання. Завжди піклується, щоб покупець мав всю інформацію про товар. А головне, продавцю можно довіряти.
Відповідь представника «Ready2Play»
Дякуємо за зворотній зв'язок! Будемо раді подальшій співпраці =) Ваш R2P
Vitaly Yapontsev рекомендує цей магазин

Купив: Навушники без мікрофону FiiO FD11 Silver, Замовлення №58111

В течении 5 минут перезвонили и уточнили адрес и в этот же день отправили. Доставка беспратно как и обещали курьером. Продавец хорошо упаковал что пришло в целой коробке без вмятин
Рустам Бегмурадов не рекомендує цей магазин

Купив: Повторювач Wi-Fi TP-Link RE605X, Замовлення №3104

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Сплатив повну сумму замовлення. Гарантували товар, або повернення коштів після затримки. Потім просто перестали відповідати. Сайт вимкнено, телефон вибиває, в телеграмі не відповідають. Буду звертатись в поліцію.