Лоза Владимир рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Навушники з мікрофоном Sony WH-1000XM4 Silver (WH1000XM4S), Замовлення №12881

Замовив навушники Сони, передзвонили, проконсультували, вислали, все як очікував! І ще й за найкращою ціною! Рекомендую та бажаю успіхів магазину!
Llillos рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Ventolux HV 32 TC, Ventolux PUNTO 52 BG (1200) TC MS, Whirlpool WIC3C34PFES, Мікрохвильовка з грилем Whirlpool AMW 730 NB, Духовка електрична Whirlpool AKZM 8420 NB, Холодильник з морозильною камерою Whirlpool WHC20 T352, Замовлення №12345

Заказывала всю крупную бытовую технику к себе домой у этого магазина. Приятный менеджер, ответил на все интересующие вопросы. Самая дешевая цена на технику среди всех магазинов на сайте. Доставили быстро и в срок. Рекомендую
Ясинский Вася рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 12/512GB Black, Замовлення №008165

Телефон доставили в магазин на наступний день. Стан відмінний, упаковано все в заводських плівках. Хлопці в магазині відкрили та дали протестувати. Купували сину, залишився задоволеним.
Инна Твердохлеб рекомендує цей магазин

Купив: Інверторний бензиновий генератор Kraft&Dele KD680, Замовлення №109902

Швидко, зручно, актуально. Товар відповідає моїм очікуванням, задоволена на всі 100% Раджу магазин до співпраці!
Козуля Даша рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Зарядна станція BLUETTI PowerOak EB70 Portable Power Station 1000W 716Wh (PB930692), Замовлення №290249714

Дуже рада, що обрала і замовила зарядну станцію саме тут. Надійно, швидко і просто, сервіс на висоті, рекомендую!!!
Денис рекомендує цей магазин

Купив: Жорсткий диск Seagate Expansion Desktop Black 8.0TB, Замовлення №116192

Второй заказ в магазине и снова всё идеально. Рекомендую
Бутина Светлана рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №00000025853

Замовили вперше через цей магазин. Було багато питань стосовно доставки та оригінальності продукції. Менеджер магазину професіонал: дав відповіді на всі запитання. Все на вищому рівні. Спасибі.
Винник Ярослав рекомендує цей магазин
Вчора На модерації

Купив: Спліт-система OLMO INVENTA DELUXE OSH-10LDH3, Замовлення №001664

Купував кондиціонер. Ціна порадувала, нижча ніж у відомих мережевих магазинах. Рекомендую магазин.
Денис рекомендує цей магазин

Купив: ЗОВНІШНІЙ ЖОРСТКИЙ ДИСК 3.5, Замовлення №364964

Делал уже не первый и не второй заказ. Всё хорошо
Лия Королева рекомендує цей магазин

Купив: Apple Watch Series 9 GPS 45 mm Pink Aluminium Case, Замовлення №1720

Замовила вчора годинник і вже на сьогодні ввечері забрала.зараз стоїть на зарядці. Все супер! Дуже сподобався годинник Apple Watch Series 9 GPS 45 mm Pink Aluminium Case і обслуговування. Дякую!!! Мирного неба!